Ubytování v Bangkoku

Bangkok - hotel HiltonBangkok je nádherné město, ve kterém se můžete ubytovat jak v těch nejluxusnějších hotelech, jako je například hotel The Oriental, nebo ve skromně zařízených studentských ubytovnách. Záleží jen na vás, na vašich preferencí a finančních možnostech.

K těm nejluxusnějším hotelům, kromě již zmíněného hotelu The Oriental, který se pravidelně umisťuje na předních příčkách v průzkumech o nejlepších hotelech na světě, patří Baiyoke Sky Hotel, hotel Grand Hyatt Erawan, hotel Banyan Tree Bangkok, a mnoho dalších.

Pokud chcete mít jistotu, že se po příletu do země a během celého vašeho pobytu budete moc bez problémů a dlouhého hledání ubytovat, rezervujte si hotel raději nějaký ten měsíc dopředu. Sice by neměl být problém najít volný pokoj, ale obzvlášť v hlavní turistické sezóně to bude asi chvíli trvat. Větší počet peněz si připravte v případě, že se do Bangkoku chystáte během hlavní turistické sezóny, které začíná v listopadu a končí v únoru. Většina i levnějších hotelů je vybavena klimatizací a některé dokonce disponují vlastními bazény.

Za ubytování v hostelu můžete zaplatit dokonce okolo 150Kč za jednolůžko v pokoji na jednu noc. Ovšem na druhou stranu, noc v luxusním pěti hvězdičkovém hotelu vás přijde třeba jen na 1 000kč. Ubytovat se můžete také v domech pro hosty, které si pronajmete také za velmi nízkou cenu. Nepočítejte ale s žádným luxusem. Tyto tzv. guesthousy jsou vybaveny velmi skromně, najdete zde jen pár kusů nábytku a místo klimatizace pouze větrák.

Pokud zvolíte zlatou střední cestu a ubytujete se ve tří hvězdičkovém hotelu, připravte se na to, že za ubytování zaplatíte podstatně méně, než byste zaplatili kdekoliv v Evropě. Jednolůžkový pokoj si tak můžete zarezervovat od 300Kč za jednu noc. Jestliže máte dobrodružnou povahu, můžete se ubytovat v kempu v národním parku. K levnějším typům ubytovacích zařízení patří mládežnické ubytovny.

Vyhledejte si ubytování na Booking.com

© Copyright 2024 | Bangkok (Thajsko) | www.bangkokem.cz
Provozuje: MFÁčko.cz