Noční život v Bangkoku

Bangkok - noční BangkokBangkok není známý jenom svými úchvatnými historickými památkami, ale také svým bujarým nočním životem. Město se tak po západu slunce mění z klasického asijského velkoměsta v nespoutané místo plné nevázané zábavy. Když se řekne Bangkok, mnohým lidem se vybaví také množství thajských prostitutek, které potkáte téměř na každém kroku.

Za posledních několik let vyrostlo v ulicích tohoto hlavního thajského města velké množství různých barů a klubů. Samozřejmostí je dnes už kvalitní hudba, která hraje ve všech lepších klubech a barech. Oficiální noční podniky zavírají okolo jedné či druhé hodiny ranní.

Pokud chcete poznat noční život v Bangkoku, vydejte se do známé čtvrti Patpong, která je proslulou čtvrtí červených luceren. Mezi turisty je tato oblast velmi oblíbená i pro svůj velký počet různých barů a klubů. Na rozdíl od dalších oblíbených nočních oblastí, ve čtvrti Patpong se platí vstupné. Platit musíte také za program. Mnohem více zde utratíte za nápoje. Pozor si dejte také při placení, v některých podnicích se vám totiž může stát, že po vás budou chtít víc, než jste utratili a dokud nezaplatíte, odmítnou vás pustit ven. To je taková odvrácená tvář tohoto města.

Nejlevnější ubytování v Bangkoku

Dalším oblíbeným místem je tří patrový pavlačový dům Nana, ve kterém se nachází především gogo bary, kde u naleštěných tyčí tančí půvabné Thajky. Osvěžit se můžete v beer-barech, které se nachází v přízemí tohoto domu. Velké množství gogo barů se nachází také podél známé ulice Soi Cowboy, kde večer panuje velmi uvolněná atmosféra, a kde jde vidět, že se zde všichni dobře baví. Pravidelně se zde konají různé taneční show.

Leťte levně a pohodlně s Královnou

Dáváte-li přednost střídmější zábavě, zamiřte raději do některé místní restaurace, která je zařízená tak, aby připomínala noční klub. Kromě hudby a různých představení specializovaných na thajské tance a místní folklor, v nich můžete také ochutnat výtečnou tradiční thajskou kuchyni.

© Copyright 2024 | Bangkok (Thajsko) | www.bangkokem.cz
Provozuje: MFÁčko.cz